Супровід будівництва

Повне управління будівельним процесом. Контроль відповідності будівельних робіт вимогам замовника, положенням проектної та робочої документації, виявлення неточностей та дефектів.

Супровід будівництва

Вибір земельної ділянки

До цього розділу входить вивчення району будівництва, проводяться інженерно-геологічні вишукування на відповідність ділянки показникам проекту. Потім у разі потреби проводиться аналіз декількох варіантів по земельних ділянках. Це робиться для того, щоб надати замовнику альтернативу вибору.

Проектні роботи

Головним завданням на даному етапі є вибір професійної підрядної організації. Після цього відбувається узгодження завдання на проектуванні та експертний аналіз проектної документації.

Будівництво

Найбільш трудомісткий і відповідальний розділ послуг компанії, що здійснює комплексне управління проектом. 


Що сюди входить:

Також ми готові взяти на себе повноцінне керування будівництвом. Наші професіонали тримають на контролі всі етапи побудови об’єкта, починаючи з вибору земельної ділянки, пошуку оптимального підрядника і аналізу кошторисно-договірної документації, закінчуючи перевіркою дотримання термінів виконання робіт і оформленням акту введення об’єкта в експлуатацію.
Багаторічний досвід в сфері будівництва дозволяє нам не просто здійснювати управління будівництвом, а й знизити витрати на нього не втрачаючи в якості матеріалів і будівництва за рахунок прийняття грамотних управлінських та інженерних рішень.

Довіривши управління будівельним об’єктом нам ви можете бути впевненими, що отримаєте якісний результат і, найголовніше, зможете займатися розвитком власного бізнесу не приділяючи багато часу етапу будівництва, ми постійно ведемо звітність і надамо для замовника всю необхідну інформацію.

Інженерне проектування – основа будівництва. Він являє собою комплекс розрахунків, креслень, інженерних рішень, призначений для розрахунку оптимальної схеми будівлі, створює комфортні умови проживання людей. Інженерне проектування необхідне для правильної оцінки ситуації завдяки чому можна обрати найкращі рішення щодо будівництва проекту.

Ми гарантуємо вам прозорі умови виконання супроводу та найвигідніші ціни у Києві та Україні, надаємо необхідні гарантії. Вартість називається замовнику до початку виконання робіт. План управління будівництвом у кожному випадку складається індивідуально. 
Лишились питання? Будемо раді допомогти, звертайтесь у зручний час за номер телефону зазначеному на сайті або надішліть нам форму.

Таким чином, Бюро виконує весь спектр робіт з технічного нагляду. Замовляючи послуги в нашій компанії, ви забезпечуєте собі своєчасне, якісне будівництво або ремонт. Професійний супровід дозволяє замовнику не тільки заощадити час, але й бути впевненим у раціональності витрачених коштів. Якщо підключати до процесу Бюро ще на стадії проєктування, можна значно скоротити суму витрат. Внаслідок контролю кошторису, замовник підписує виключно вигідні договори з підрядниками.

Відгуки клієнтів