Засновники Бюро

Олійник Володимир

Олійник Володимир

Інженер, засновник, директор

Володимир є одним з найкращих стратегів у сфері будівництва та технічного нагляду. 

 

У 1997 році закінчив Київський університет будівництва та архітектури за спеціальністю інженер-будівельник.

 

Протягом кількох років займав керівні посади у сфері будівництва. Людина, яка до глибини душі живе улюбленою справою. Націлений на розвиток своєї справи, тому відвідує провідні семінари та заходи, направлені на реконструкцію та модернізацію будівельних проєктів.


У 2010 році отримав сертифікат інженера технагляду в категоріях будівництва СС1, СС2, СС3 та сертифікат інженера-проєктувальника. Вільно володіє програмами для проєктування, розрахунків, а також кошторисними програмами та ресурсами для планування терміну й бюджету будівельних проєктів.

Терех Олександр

Терех Олександр

Інженер, співзасновник, головний інженер

Вивчав будівельну галузь у Київському університеті будівництва та архітектури.

 

Кар’єра Олександра розпочалася у 2007 році з невеликої будівельної фірми. У 2010 році пішов з високооплачуваної роботи, щоб заснувати свою справу і в нього це вийшло. Зараз ТОВ «Бюро Технічного Нагляду» є однією з лідерів технагляду на ринку Україні та веде всі можливі проєкти у будівельній галузі.

 

Олександр володіє англійською мовою на розмовному рівні, що надає змогу компанії співпрацювати з іноземними підприємствами. Має сертифікат технагляду в категоріях будівництва СС1, СС2, СС3.