Про нас

Бюро виконує повний комплекс дій, які гарантують якісне та своєчасне здійснення будівельних та ремонтних робіт. Наша компанія керує будівництвом та проводить технагляд.

Керуюча компанія, технічний замовник, менеджер проекту – всі ці терміни об’єднують функції та задачі, які ми виконуємо при будівництві (нове будівництво, реконструкція або ремонт):

Золотий ресурс Бюро — це спеціалісти з багаторічним досвідом роботи на будівництві. За кожним інженером-будівельником закріплений свій напрямок робіт:

Також в команді працюють інженери-кошторисники, інженери-проектувальники.

Ми маємо багаторічний досвід роботи на будівельних об’єктах в Україні, працювали з іноземними замовниками та великими архітектурними компаніями.

На практиці будівельні роботи на нових об’єктах чи реконструкцію починають, не маючи повного проєкту та розрахованого бюджету. Це призводить до збільшення термінів будівництва та зайвих витрат. Тому етап проєктування надважливий. Адже вартість проєктних робіт складатиме від 0,1 % до 5,0 % загальної вартості, а втрати від усунення допущених помилок можуть доходити до 100%. Іноді це стає причиною затримок чи повної зупинки будівництва.

 

Зрозумілі та якісні проєкти дозволять детально запланувати роботу та контролювати процес на кожному етапі. Наші інженери вже на стадії технічного завдання нададуть свої рекомендації та зауваження. Після затвердження проєктів спеціалісти компанії беруть участь в авторському нагляді за будівництвом.

 

Детальний та прозорий бюджет складається під час розробки проєкту та затверджується після видачі документів. Кошторис є обов’язковою частиною проєктної документації.