Технічний нагляд

Всебічний контроль якості, запобігання неналежному зберіганню або нераціональному використанню будівельних матеріалів

Illustration

● Нагляд за процесом розробки проєктів будівництва та створенням дизайну, їх відповідність ДБН, ДСТУП, ТУ та іншим нормативам.
● Контроль якості матеріалів, металевих, залізобетонних, інших конструкцій та їх використання, відповідність ДБН, ДСТУ, ТУ і т.д.
● Контроль радіаційного фону використовуваних матеріалів.

● Супровід будівництва. Перевірка документів (сертифікатів якості, техпаспортів тощо). Нагляд за дотриманням умов кошторису та уникнення неаргументованих підвищень вартості будівництва. Поточний облік і контроль витрат згідно із затвердженими у проєктно-кошторисній документації обсягами та цінами на будівельні та оздоблювальні матеріали. Це мінімізує додаткові витрати на роботи та матеріали.
● Контроль дотримання всіх умов, описаних в технічній документації.

● Виявлення, огляд і оцінка прихованих робіт, які тягнуть за собою збій будівельного процесу або проблеми з належною експлуатацією будівлі. Складання Актів, контроль усунення та подальшого недопущення прихованих робіт без узгодження із замовником.
● Складання та перевірка первинних виконавчих документів, схем монтажу всіх інженерних мереж. Коригування документації у разі виявлення помилок або дефектів в процесі технічного нагляду за будівництвом.

● Контроль відповідності робіт приписам авторського нагляду і вимогам замовника щодо якості та обсягу будматеріалів/робіт. 

● Поточний облік і контроль витрат згідно із затвердженими кошторисами, виявлення недотримання норм витрат матеріалів на будівельному майданчику. Технічний нагляд за будівництвом відповідно до затверджених у проектно-кошторисною документацією обсягами і цінами на будівельні та оздоблювальні матеріали.

Відгуки клієнтів

Illustration

SANAHUNT

Illustration

ТОВ «Фонд Боргових Забов'язань»

Illustration

«Клуб-300 боулинг менеджмент»

Illustration

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова

Illustration

ТОВ Агропромислові ресурси

Illustration

ТОВ «АТС – Инвест Украина»

Illustration

Сільськогосподарське ТОВ Баришівське

Illustration

ТОВ Астеліт

Контакти

Адреса

м.Київ, вул. Куренівська, 27А

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.