Складання та перевірка кошторисної документації

Аналіз документації на будівельні матеріали та конструкції, перевірка витрат і цін на закуплені матеріали та замовлені послуги

Illustration

Бюро пропонує професійні послуги зі складання та перевірки кошторисної документації в програмах «АВК5», «Будівельні технології», «АС-4 ПИР» та комерційному варіанті.

Бюро працює з такими видами кошторисів та актів:

● По загальнобудівельних роботах;
● По ремонтно-будівельних роботах;
● По монтажу інженерних мереж;
● По реконструкції будівель і споруд, монтажу технологічного устаткування, благоустрою та озеленення територій.

Для прорахунку вартості будівництва різних об’єктів складається кошторисна документація, яка включає розділи:

● Договірна ціна;● Зведений кошторисний розрахунок;● Об’єктний кошторис (об’єктний кошторисний розрахунок);● Локальний кошторис (локальний кошторисний розрахунок).

● Об’єктний та локальний кошториси на пусконалагоджувальні роботи;
● Відомість ресурсів до локального та об’єктного кошторису;
● Відомість ресурсів до зведеного кошторису;

● Розрахунок вартості розцінки;
● Індивідуальні РЕКН;
● Дефектний акт;
● Пояснювальна записка;
● Зведення обсягів.

 • Складання кошторису будівельних та ремонтних робіт

  Одним із найважливіших етапів будівництва є складання кошторису. Кошторис — це фінансовий документ, в якому вказана вартість усіх робіт визначених за проектом, необхідних інструментів та матеріалів. На підставі цього документу складається календарний план робіт, графік поставок матеріалів та обладнання.

  При складанні кошторису здійснюються детальні розрахунки для обґрунтування кожної окремої статті видатків. Видатки планують у сумі, яка не перевищує надходження за загальними фондами. У частині доходів потрібно буде зазначити суму коштів, доведену вищим розпорядником на підставі лімітних довідок. У аналогічній сумі визначають видатки установ за основними напрямками при їх використанні. 

  Складання кошторису будівельних та ремонтних робіт передбачає такі етапи:● Складання кошторису відповідно до ДСТУ вимог. На цьому етапі розробляються договірна ціна контракту, інвесторський кошторис.● Підготовка акту виконаних робіт. Мова про первинний документ, який підписують підрядник з замовником.● Оформлення договірної та інвесторської документації.

  Ми надаємо послуги складання кошторису будівельних та ремонтних робіт усім бажаючим, працюємо з приватними особами та організаціями. Знаходитесь у Києві чи в Україні? Звертайтесь до нас – ми допоможемо вирішити ваші питання!

 • Перевірка кошторису

  Дуже часто складається ситуація, коли витрати на проект зростають. Це не дивно, бо неможливо розрахувати кожну деталь заздалегідь. Проте іноді витрати зростають не обумовлено. Частіше за все зростають:● витрати матеріалів;● вартість сировини;● вартість робіт.
  Чим менш детально розписані роботи, тим важче буде помітити помилки у кошторисі. Перевірки за цією причиною вимагають особливо ті розрахунки, згідно до яких вартість матеріалів, робіт зведено у загальну таблицю за кубічний чи квадратний метр. Іноді умисно не прописуються певні робити у кошторисі, аби у майбутньому включити їх до непередбачених операцій. 

 • Аналіз проектної документації

  На першому етапі аналізу потрібно перевірити об'єми, внесені до кошторису на предмет їх наявності у проектних документах. Варто додатково проаналізувати структуру розділів, їх відповідність умовам проекту. На другому етапі інженер звертає увагу на показники заробітної плати, регламентовані за певний період часу Мінрегіонбудом. Окремо треба буде перевірити параметри застосування знижуючих коефіцієнтів під час обчислення виробничих загальних витрат. Аналізуються також додаткові витрати – перевезення працівників, переобладнання виробництва, компенсація відряджень, тощо.

  Перевірка кошторисів дозволяє оптимізувати витрати на будівництво. Також коли кошторис спочатку підготовлено вірно, і аналіз проектної документації покаже це, підвищиться рівень довіри між виконавцем та замовником, що дасть певні гарантії та дозволить успішно завершити будівництво.

  Лишились питання? Будемо раді допомогти, звертайтесь у зручний час за номер телефону зазначеному на сайті або надішліть нам форму.

Залучити незалежну організацію для перевірки кошторисів буде корисно на будь-якому етапі будівництва. Інвестор або замовник завжди зможе отримати об’єктивну вартість робіт і, як показує практика, знизити її.

Відгуки клієнтів

Illustration

SANAHUNT

Illustration

ТОВ «Фонд Боргових Забов'язань»

Illustration

«Клуб-300 боулинг менеджмент»

Illustration

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова

Illustration

ТОВ Агропромислові ресурси

Illustration

ТОВ «АТС – Инвест Украина»

Illustration

Сільськогосподарське ТОВ Баришівське

Illustration

ТОВ Астеліт

Контакти

Адреса

м.Київ, вул. Куренівська, 27А

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.