Засновники Бюро

Illustration

Олійник Володимир

Інженер, засновник, директор

Володимир є одним з найкращих стратегів у сфері будівництва та технічного нагляду.

У 1997 році закінчив Київський університет будівництва та архітектури за спеціальністю інженер-будівельник.

Протягом кількох років займав керівні посади у сфері будівництва. Людина, яка до глибини душі живе улюбленою справою. Націлений на розвиток своєї справи, тому відвідує провідні семінари та заходи, направлені на реконструкцію та модернізацію будівельних проєктів.
У 2010 році отримав сертифікат інженера технагляду в категоріях будівництва СС1, СС2, СС3 та сертифікат інженера-проєктувальника. Вільно володіє програмами для проєктування, розрахунків, а також кошторисними програмами та ресурсами для планування терміну й бюджету будівельних проєктів.

Illustration

Терех Олександр

Інженер, співзасновник, головний інженер

Вивчав будівельну галузь у Київському університеті будівництва та архітектури.

Кар’єра Олександра розпочалася у 2007 році з невеликої будівельної фірми. У 2010 році пішов з високооплачуваної роботи, щоб заснувати свою справу і в нього це вийшло. Зараз ТОВ «Бюро Технічного Нагляду» є однією з лідерів технагляду на ринку Україні та веде всі можливі проєкти у будівельній галузі. Олександр володіє англійською мовою на розмовному рівні, що надає змогу компанії співпрацювати з іноземними підприємствами. Має сертифікат технагляду в категоріях будівництва СС1, СС2, СС3.

Контакти

Адреса

м.Київ, вул. Куренівська, 27А

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.